24 січня, 2022

Зустріч з Тетяною Назаренко, завідувачем відділу навчання географії та економіки Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України

 


Реєстрація на вебінар «Викладання географії в умовах НУШ: реалії вивчення предмету здобувачами загальної середньої освіти»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас на онлайн - захід, який відбудеться 27 січня 2022 року.

Спікер вебінару: Назаренко Тетяна Геннадіївна, завідувач відділу навчання географії та економіки Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України, доктор педагогічних наук, професор, доктор філософії за Болонською системою (PhD) ознайомить учасників заходу з актуальними науково-методичними векторами щодо викладання географії та економіки в умовах НУШ.

Посилання для реєстрації: тутТетяна Геннадіївна є членом науково-методичної комісії Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України, входить до складу редколегій фахових журналів та збірників наукових праць. Автор понад 200 наукових праць, серед яких навчальні програми, підручники, навчально-методичні посібники, практикуми, методичні рекомендації, тренувальні тести і завдання для ДПА та ЗНО (усі мають відповідні грифи Міністерства освіти і науки України), наукові статті та тези.

З 2009 і по теперішній час – вчений секретар спеціалізованої вченої ради в Інституті педагогіки НАПН України із захисту докторських (кандидатських) дисертацій зі спеціальності 13.00.02 – теорія та методика навчання (географія, хімія, біологія).

Також, разом обговоримо модельні навчальні програми з природознавства у яких реалізуються концептуальні засади нового Державного стандарту базової середньої освіти.

Запрошуємо Вас долучитися до важливої географічної зустрічі!

Початок о 15-00. Платформа для проведення онлайн-зустрічі - ZOOM.