28 березня, 2023

Канікулярний період – час для підвищення професійного рівня педагогів.

 

27 грудня 2023 р. – початок канікул для учнів закладів освіти Чернівецької громади. Педагоги максимально використовують канікулярний період для самоосвіти та нових можливостей підвищення професійного рівня.

У рамках Всеукраїнського пілотного проєкту «Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі» відбувся семінар – практикум «Домедична допомога: від теорії до практики».

Захід відбувся завдяки підтримки:Ювенальної превенції Чернівецького РУП ГУНП в Чернівецькій області, Тренінгового центру ГУНП в Чернівецькій області, Управління освіти Чернівецької міської ради, спеціаліста з безпеки в освітньому середовищі. 


 Заняття проводилося на базі пілотного закладу освіти, Чернівецької гімназії №5 «Інтеграл» Чернівецької міської ради. Педагоги об'єдналися з метою поглиблення знань щодо застосування нормативних основ й організаційних заходів першої медичної допомоги у разі виникнення кризових ситуацій в освітньому середовищі та удосконалення базових навичок надання першої домедичної допомоги. Крім теоретичного блоку питань, інструктори приділили найбільше часу практичному блоку програми: першої домедичної допомоги при кровотечах, правилам накладання турнікету, СЛР та використання дефібрилятора.

Висловлюємо особливу подяку: старшим інструкторам тренінгового центру ГУНП в Чернівецькій області , Юрію Монастирському  та Мар’яні Качмар, інспектору сектору ювенальної превенції відділу превенції Чернівецького районного управління поліції ГУНП в Чернівецькій області, Василю Оношка,адміністрації пілотного закладу освіти, директору, Вірі Сопетик та заступнику директора з виховної роботи, Галині Золотарюк, а також, педагогічному колективу гімназії.

Перший день канікул для учнів – видався змістовним та корисним для педагогів.  Спільними зусиллями створюємо безпечне освітнє середовище в закладах освіти громади.