11 квітня, 2022

Міжнародний день польоту людини в космос

 


Щорічно 12 квітня відзначається Міжнародний день польоту людини в космос.

Цього року виповнюються 25 років польоту в космос першого космонавта незалежної української держави Леоніда Каденюка, який в 1997 році увійшов до складу міжнародного екіпажу американського шатла «Колумбія» і перебував на орбіті 15 днів.
Чернівецький центр юних техніків імені Леоніда Костянтиновича Каденюка Чернівецької міської ради запропонував учням участь у цікавих заходах в онлайн режимі.
Зокрема, команда Чернівецького міського центру УМАКО "Сузір'я" запросила учнів та учениць закладів загальної середньої освіти, вихованців гуртків закладів позашкільної освіти взяти участь в активностях, присвячених 25-ій річниці польоту Леоніда Костянтиновича Каденюка у космос.
Саме про конкурс, його умови, кількість учасників та їх роботи, поспілкувалися: консультант з природничих дисциплін Чернівецького центру професійного розвитку педагогічних працівників, Родіка Тіміш, директор Чернівецького центру юних техніків імені Леоніда Костянтиновича Каденюка Чернівецької міської ради, завідувач музею «Авіації і космонавтики», кандидат фізико-математичних наук, Віталій Яценко та директор Чернівецького ліцею №14, Сергій Кізіма.
Завтра відбудеться урочисте нагородження переможців Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії – 2022».