01 липня, 2022

Впровадження пілотного проєкту «Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі»

 

Підписано Меморандум про співпрацю щодо впровадження пілотного проєкту «Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі» в Чернівецькій області

30.06.2022, відбулося підписання Меморандуму та партнерство між Головним управлінням Національної поліції України в Чернівецькій області, Головним управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернівецькій  області,  Чернівецькою територіальною громадою та Департаментом освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації.

Метою Меморандуму є співпраця на засадах партнерства,  спрямована на забезпечення належного рівня безпеки в освітньому середовищі, запобігання, раннього виявлення, припинення й усунення негативних явищ та їх шкідливих наслідків щодо безпеки у закладах освіти, шляхом проведення пілотного проєкту «Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі».

Пілотний проєкт реалізується в межах профілактичного проєкту щодо виявлення негативних ризиків у дитячому середовищі, а також ужиття заходів щодо їх усунення, який ініційовано Міністерством внутрішніх справ України, за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України, Міністерства освіти і науки України, Національної поліції України та Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

До робочої  зустрічі  долучилося керівництво НПУ та ГУНП в Чернівецькій області.

Перша робоча зустріч передбачала відвідування закладів  освіти Чернівецької територіальної громади – учасників пілотного проєкту.

До закладів освіти завітали: Василь Богдан, начальник управління ювенальної превенції Національної поліції України, Віталій Романов, начальник відділу організації превентивної роботи в громадах управління ювенальної превенції Національної поліції України, Микола Басараб, начальник сектору ювенальної превенції УПД ГУНП в Чернівецькій області.

На період проведення пілотного  проєкту функції спеціаліста з безпеки  в освітньому середовищі Чернівецької територіальної громади виконуватиме Родіка Тіміш, консультант Чернівецького центру професійного розвитку педагогічних працівників.

Заклади освіти-учасники  пілотного проєкту: Чернівецькій багатопрофільний ліцей №4 Чернівецької міської ради, директор, Анжела Починок.  та Чернівецька ЗОШ І-ІІІ ступенів  Чернівецької міської ради, директор, Оксана Яремко.

Обговорені основні напрямки щодо реалізації пілотного проєкту «Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі».

Плідної співпраці та успішної реалізації нового Проєкту!